Data Analyst / Data Scientist

G1ANT
  • Job published33 days ago
CategoryData
Experience LevelGraduate
RegionPoland
Company size20-50
Contact

G1ANT

Company Profile

G1ANT to innowacyjna, brytyjska firma z polskimi korzeniami, założona w 2015 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań z obszaru automatyzacji zadań (RPA) dla firm. Jako pionierski start-up w dziedzinie automatyzacji procesów robotycznych, naszym celem jest nie tylko wdrażanie zaawansowanego oprogramowania RPA, ale również tw...

Description

Zespół obecnie realizuje projekt polegający na eksploracji procesów, które będą dedykowane rozwiązaniu problemów technologicznych w sektorze przemysłowym, w szczególności w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Twój zakres obowiązków

Współpraca z architektami oraz programistami, wpływanie na architekturę rozwiązania
Przygotowywanie modeli ML/AI według zadanych wymagań biznesowych
Tworzenie algorytmów realizujących cele biznesowe
Przygotowanie danych dla opracowywanych algorytmów
Współpraca z działem IT

Nasze wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, choć jesteśmy również otwarci na zdolnych absolwentów szkół wyższych
Intuicja i dociekliwość w zakresie korelacji, przyczyn i skutków
Znajomość zagadnień związanych z analizą obrazu i sygnałów w czasie rzeczywistym oraz wyłapywania powtarzalnych zachowań i odstępstw
Dobra znajomość elementów ML/AI będzie bardzo mocnym atutem
Samodzielność

Mile widziane

Znajomość takich zagadnień jak: Frequent Pattern Mining, Statystyka Bayesowska, Anomaly detection, pattern recognition

To oferujemy

Umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem
Przyjazne środowisko pracy
Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji przy wyjątkowych projektach
Dużą swobodę w podejmowaniu decyzji i możliwość wpływania na rozwój firmy
Pracę pełną wyzwań w dynamicznej i rozwijającej się branży
Praca w systemie hybrydowym
Elastyczne godziny pracy
Możliwość skorzystania z pakietu szkoleń i kursów
Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych oraz awansu w strukturach firmy
Job expired

Undisclosed Salary

gross monthly (permanent)
Job expired

Contact

G1ANT

More similar vacancies

Data EngineerScaloRemote: Warszawa
    21,800 - 25,200 PLN
    3 days ago
    3 days ago
    Data EngineerKaczmarski GroupRemote: Wrocław/zdalnie
      3 days ago
      3 days ago