Specjalista ds. marketingu

G1ANT
  • Job published26 days ago
CategoryNon tech
Experience LevelMid
RegionWarsaw
Company size20-50
Contact

G1ANT

Company Profile

G1ANT to innowacyjna, brytyjska firma z polskimi korzeniami, założona w 2015 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań z obszaru automatyzacji zadań (RPA) dla firm. Jako pionierski start-up w dziedzinie automatyzacji procesów robotycznych, naszym celem jest nie tylko wdrażanie zaawansowanego oprogramowania RPA, ale również tw...

Description

Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji osoby cechujące się myśleniem systemowym, logicznym oraz posiadające przede wszystkim twarde kompetencje marketingowe.

Zakres obowiązków:

• Udział w opracowywaniu i realizowaniu strategii marketingowej Spółki/marki;
• Udział w tworzeniu oraz wdrażaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań marketingowych;
• Tworzenie strategii marketingowej dla wprowadzenia na rynek nowych produktów i usług, aktywny udział w rozwoju nowych projektów;
• Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych;
• Pisanie i redagowanie treści na potrzeby działań komunikacyjnych i marketingowych;
• Współtworzenie materiałów informacyjno-promocyjnych (banery, posty, newslettery, grafiki na potrzeby social mediów, promocji, kampanii marketingowych oraz komunikacji marketingowo-PRowej;
• Współpraca z działem sprzedaży w planowaniu aktywności marketingowych;
• Zarządzanie systemem CRM PipeDrive;
• Planowanie i realizacja kampanii typu lead generation i lead nurturing;
• Automatyzacja procesów marketingowych oraz sprzedażowych;
• Proaktywne generowanie pomysłów na nowe kampanie i optymalizację prowadzonych już działań.

Nasze wymagania:

• min. 2 lata doświadczenia pracy w działaniach marketingowych
• Praktyczną znajomość narzędzi Marketing Automation oraz email marketingu;
• Doświadczenie w pracy z CRM (najlepiej PipeDrive)
• Znajomość narzędzi graficznych (figma, canva, photopea etc.);
• Doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu kreacji graficznych dla SM, w szczególności LinkedIn;
• Umiejętność tworzenia treści i zarządzanie profilami w SM w tym korzystanie z rozwiązań opartych na AI;
• Umiejętność tworzenia strategii marketingowej krótko i długoterminowej dla nowych projektów;
• Doświadczenie w projektowaniu kampanii reklamowych (zaczynając od samodzielnego tworzenia kreacji reklamowej, kończąc opomiarowaniem oraz analizą wyniku) nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów B2B - Meta ads;
• Doświadczenie w tworzeniu Landing Page (najlepiej przy użyciu aplikacji Tilda albo Landingi);
• Doświadczenie w organizacji i promocji webinarów;
• „Lekkie pióro” oraz nienaganna polszczyzna w mowie i piśmie;
• Zdolności analityczne i organizacyjne;
• Systematyczność i dbałość o detale.

Dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość aplikacji: MailChimp, ClickMeeting, Slack, Zappier, Miro, Click Up, Cloudtalk;
• Znajomość zagadnień związanych z Robotic Process Automation, od strony wsparcia procesów marketingowych i sprzedażowych;
• Znajomość zagadnień z zakresu Performance Marketingu;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym.

Oferujemy:

• Umowę o pracę;
• Konkurencyjne wynagrodzenie;
• Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach;
• Dużą swobodę w podejmowaniu decyzji;
• Pracę pełną wyzwań w dynamiczne rozwijającej się branży;
• Pracę zdalną w piątki.

Job expired

Undisclosed Salary

gross monthly (permanent)
Job expired

Contact

G1ANT

More similar vacancies

No similar vacancies available