Project Manager z umiejętnościami Business Analyst

G1ANT
  • Job published41 days ago
CategoryProject Management
Experience LevelGraduate
RegionKraków
Company size20-50
Contact

Tom

Company Profile

G1ANT to innowacyjna, brytyjska firma z polskimi korzeniami, założona w 2015 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań z obszaru automatyzacji zadań (RPA) dla firm. Jako pionierski start-up w dziedzinie automatyzacji procesów robotycznych, naszym celem jest nie tylko wdrażanie zaawansowanego oprogramowania RPA, ale również tw...

Description

Rola:

Jako Project Manager z umiejętnościami Business Analysta, będziesz pełnić kluczową rolę w wspomaganiu działu sprzedaży w rozmowach z klientami. Twoim zadaniem będzie identyfikowanie i analizowanie procesów biznesowych, które mogą być zautomatyzowane. Będziesz doradzać klientom, które procesy warto zautomatyzować w pierwszej kolejności i w niektórych przypadkach wyliczać ROI, aby wspierać klienta w podejmowaniu decyzji o zakupie i wdrożeniu naszego oprogramowania. Ponadto, będziesz odpowiedzialny za tworzenie map procesów, które będą wykorzystywane przez dział „produkcji”, czyli RPA Developerów.

Kluczowe Obowiązki:

Wsparcie Działu Sprzedaży: Aktywne wspomaganie działu sprzedaży w procesie negocjacji z klientami, zapewniając fachowe doradztwo w zakresie automatyzacji procesów biznesowych.
Zarządzanie Projektami: Prowadzenie projektów od etapu inicjacji do przekazania do działu RPA Developerów, zapewniając ich realizację zgodnie z ustalonymi celami.
Analiza Biznesowa: Głęboka analiza wymagań biznesowych i opracowywanie szczegółowych specyfikacji projektów.
Współpraca z Klientami i Interesariuszami: Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z klientami i interesariuszami, zapewniając zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań.
Monitorowanie Projektów: Nadzór nad postępami projektów, zarządzanie zasobami, budżetem oraz harmonogramem.
Zarządzanie Ryzykiem: Identyfikacja i zarządzanie potencjalnymi ryzykami oraz problemami projektowymi.
Optymalizacja Procesów: Prowadzenie analiz procesów biznesowych klienta i proponowanie ulepszeń.

Wymagane Umiejętności i Doświadczenie:

Doświadczenie w Zarządzaniu Projektami: Minimum 3 lata doświadczenia jako Project Manager, preferowane w branży informatycznej bądź technologicznej.
Doświadczenie jako Business Analyst: Doświadczenie w roli Business Analyst będzie dużym atutem.
Umiejętności Zarządzania Projektami: Znajomość planowania, organizacji i delegowania zadań w ramach projektów.
Umiejętności Analityczne: Zdolność do analizy danych, identyfikacji problemów oraz opracowywania wykonalnych rozwiązań zgodnych z celami biznesowymi.
Umiejętności Komunikacyjne: Biegłość w jasnej i efektywnej komunikacji, zarówno pisemnej, jak i ustnej; umiejętność aktywnego słuchania i zrozumienia potrzeb klientów i interesariuszy.
Umiejętności Interpersonalne: Otwartość na nowe pomysły, empatia oraz zdolność do efektywnej współpracy w celu osiągnięcia wspólnych celów.
Praca w Zespole: Integracja i współpraca z innymi specjalistami, takimi jak programiści, architekci systemów czy inżynierowie.
Praca Pod Presją: Zdolność do radzenia sobie w trudnych sytuacjach i szybkiego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku projektów informatycznych.

Dodatkowe Umiejętności:

Microsoft Office: Dobra znajomość Excela, Worda i PowerPointa.
Bazy Danych: Znajomość obsługi baz danych do analizy i zarządzania informacjami.
Język Angielski: Biegła znajomość języka angielskiego.
Doświadczenie w RPA: Doświadczenie w Robotic Process Automation będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Atrakcyjne Wynagrodzenie: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, które jest adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.
Dynamiczny Rozwój: Dołącz do naszej dynamicznie rozwijającej się firmy i bądź częścią naszego sukcesu.
Pozytywna Atmosfera Pracy: Ciesz się pracą w przyjaznej atmosferze i korzystaj z wsparcia doświadczonego zespołu.
Rozwój Zawodowy: Zapewniamy możliwości rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia, abyś mógł rosnąć razem z nami.
System Premiowy i Prowizyjny: Motywujący system premiowy i prowizyjny, który docenia Twoje wyniki.
Stabilność Zatrudnienia: Zapewniamy umowę o pracę na pełny etat.
Regulowany Czas Pracy: Pracuj w komfortowych godzinach od poniedziałku do piątku, 8:30-17:00.
Job expired

5,000 - 7,000 PLN

gross monthly (permanent)
Job expired

Contact

Tom

More similar vacancies

    20,000 - 23,000 PLN
    3 days ago
    3 days ago