Specjalista ds. Sprzedaży i RPA

G1ANT
  • Job published33 days ago
CategorySales
Experience LevelMid
RegionPolska
Company size20-50
Contact

G1ANT

Company Profile

G1ANT to innowacyjna, brytyjska firma z polskimi korzeniami, założona w 2015 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań z obszaru automatyzacji zadań (RPA) dla firm. Jako pionierski start-up w dziedzinie automatyzacji procesów robotycznych, naszym celem jest nie tylko wdrażanie zaawansowanego oprogramowania RPA, ale również tw...

Description

Poszukujemy kandydata z zacięciem technologicznym. Osoby, która lubi branżę IT oraz chciałaby się w niej rozwijać. Jesteśmy producentem nowoczesnego rozwiązania RPA (robotic process automation), czyli robota, który w sposób zautomatyzowany wykonuje pracę na komputerze. Idealny kandydat to taki, który lubi się uczyć nowych rozwiązań, pragnie rozwoju i dostrzega potencjał w nowych technologiach. Jeśli jesteś dociekliwy, rozumiesz jak działają przedsiębiorstwa i chcesz wziąć udział w ułatwianiu pracy innym to jest to oferta dla Ciebie. Oczekujemy, że w czasie rozmowy z klientem zaprezentujesz nasz produkt, ale także wysłuchasz potrzeb i problemów klienta, tak aby znaleźć szybkie rozwiązanie naszym robotem. Na kolejnym etapie, wraz z zespołem technicznym weźmiesz udział w prezentacji technicznej.

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych leadów
Prezentacja produktu
Identyfikowanie potrzeb klienta
Przygotowywanie spotkań klienta z działem technicznym
Przygotowanie oferty we współpracy z działem technicznym
Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami

Wymagania:
Mocne umiejętności sprzedażowe
Doskonałe umiejętności komunikacyjne
Znajomość podstawowych pojęć z zakresu IT w biznesie (np. ERP, HR, automatyzacja, Office, chmura)
Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej

Co oferujemy:
Dobrą atmosferę w zespole
Dużą samodzielność na stanowisku
Rozwój przy sprzedaży nowoczesnej technologii IT
Praca zdalna w piątki
Biuro w centrum miasta
Job expired

Undisclosed Salary

gross monthly (permanent)
Job expired

Contact

G1ANT

More similar vacancies

Key Account ManagerithouseRemote: Warszawa
    9,500 - 11,500 PLN
    3 days ago
    3 days ago
      4,700 - 5,200 PLN
      3 days ago
      3 days ago
      Business Development RepresentativeProfil SoftwareRemote: Gdynia
        9,000 - 14,000 PLN
        3 days ago
        3 days ago