Analityk biznesowo-systemowy

Finture Sp. z o.o.
  • Job published3 days ago
  • Job expires in27 days
CategoryBusiness Analysis
Experience LevelMid
RegionWarszawa
Company size101-500
Contact

Katarzyna Łońska

534185900

Dla naszego klienta z sektora bankowego poszukujemy analityków biznesowo-systemowych do wsparcia przy projektach z różnych obszarów biznesowych (procesy sprzedażowe, hipoteczne, korporacyjne itp.)

Twój zakres obowiązków

zbieranie i analiza wymagań od klientów biznesowych
weryfikacja wymagań pod kątem możliwych rozwiązań, uwzględniając ich optymalizację na podstawie wiedzy o obowiązujących procesach biznesowych oraz praktykach firmy Klienta
tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych systemu
ścisła współpraca z klientem zewnętrznym, deweloperami i testerami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań
wsparcie analityczne podczas testów akceptacyjnych (UAT) oraz utrzymaniu środowiska produkcyjnego
przygotowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej

Nasze wymagania

wykształcenie wyższe ekonomiczne, analityczne, informatyczne lub pokrewne
minimum 2-3 lata doświadczenia jako Analityk biznesowo-systemowy,
doświadczenie w obszarze bankowości,
umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wymagania techniczne,
umiejętność pracy z zespołem IT i szeroko rozumianym biznesem
umiejętność tworzenia dokumentacji funkcjonalnej, systemowej,
wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania,
umiejętność identyfikowania i wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy aplikacjami czy komponentami systemu,
praktyczna znajomość BPMN oraz notacji UML,
minimum podstawowa znajomość SQL,
umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
samodzielność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie

Mile widziane

znajomość sposobu wdrażania projektów metodą SCRUM,
doświadczenie w pracy w metodologiach webservice,
umiejętność szukania wiedzy rozproszonej po różnych jednostkach
dobra znajomość Enterprise Architect

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale
Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który lubi ze sobą pracować, dzieli się wiedzą i wzajemnie wspiera
Możliwość ciągłego rozwoju poprzez:
Pracę z wykorzystaniem różnorodnych technologii w projektach dla renomowanych klientów
Pracę z doświadczonym zespołem ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą
Dofinansowanie do szkoleń i certyfikatów
Dostęp do platformy do nauki języka angielskiego

Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna Luxmed, Karta Multisport, Ubezpieczenie grupowe
Elastyczne godziny pracy
Program Poleceń Pracowniczych
Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej z biura w Warszawie (w zależności od projektu)

Undisclosed Salary

netto monthly (B2B, + vat if applicable)

534185900

More similar vacancies

Analityk BiznesowySmart-HRRemote: Warszawa
    Undisclosed Salary
    7 days ago
    7 days ago
    Technical Business Process EngineerHemmersbachRemote: Poland
      Undisclosed Salary
      27 days ago
      27 days ago