Cloud Solutions Architect

ER Group
  • Job published72 days ago
CategoryCloud
Experience LevelMid
RegionPolska
Company size1-9
Contact

Filip Orłowski

Dla naszego klienta, firmy, która dostarcza rozwiązania multicloud oparte na chmurze własnej i globalnych dostawców tj. Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform, szukamy specjalisty na stanowisko: Cloud Solutions Architect

Twój zakres obowiązków:
- Będziesz głównym technicznym punktem kontaktowym w projektowaniu rozwiązań chmurowych dla TOP Klientów firmy
- Koordynacja z wewnętrznymi zespołami w celu zebrania wymagań technicznych i zapewnienia terminowej realizacji projektów
- Ścisła współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi, obejmującymi zarządzanie produktami, zespołami wdrożeniowymi, utrzymania i monitoringu (Cloud Operations Team i Cloud Migration Team)
- Przygotowywanie i prowadzenie PoC w obszarze GC, AWS, Azure
- Analiza technicznych dokumentów przetargowych i przygotowywanie koncepcji rozwiązań
- Przygotowywanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu technologii chmurowych

Nasze wymagania:
- Posiadasz wiedzę o architekturze systemów IT i sieciach komputerowych, szczególnie w zakresie systemów komputerowych, w tym serwerów, sieci, pamięci masowych, baz danych i oprogramowania
- Znasz technologie i usługi chmurowe (Google Cloud Platform/Azure), uwzględniając IaaS oraz PaaS, oraz posiadasz umiejętność projektowania rozwiązań chmurowych
- Nie jest Ci obca technologia wirtualizacji (np. VMware, Hyper-V) i konteneryzacji (np. Docker, Kubernetes).
- Rozumiesz zasady działania zabezpieczeń sieciowych, szyfrowania, compliance i korzystasz najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa IT
- Posiadasz wiedzę o Disaster Recovery i High Availability, szczególnie w zakresie strategii i technologii zapewniających ciągłość działania biznesu i odzyskiwanie danych po awarii

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o dowolną formę współpracy,
- Pracę zdalną ze sporadycznymi spotkaniami w biurze (w Warszawie),
- Pracę w różnorodnych projektach i z ciekawymi wyzwaniami, które sam(a) będziesz tworzyć,
- Dofinansowanie certyfikatów technicznych,
- Jasną ścieżkę awansu i szkolenia,
- Bogaty pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, kurs języka angielskiego, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, konsultacje psychologiczne, dodatkowe dni urlopowe,
Job expired

22,000 - 25,000 PLN

netto monthly (B2B, + vat if applicable)
Job expired

More similar vacancies

No similar vacancies available