Konsultant SAP (CO)

Amica
  • Job published1 day ago
  • Job expires in29 days
CategoryFinance / Legal
Experience LevelMid
RegionPoznań
Company size1000+
Contact

Monika Zientecka

Obecnie do Amica SA do Działu SAP/PLM​ szukamy osoby na stanowisko: Konsultant SAP (CO)
Miejsce pracy: Poznań, ul. Bułgarska 17 (Enea Stadion)

Główne zadania:
Bieżące wsparcie użytkowników rozwiązań SAP w obszarze Rachunkowości Zarządczej;
Udział w projektach roll-out rozwiązań do spółek Grupy Amica (ECC 6.0 + S/4HANA);
Współudział w przygotowaniu nowych i usprawnianiu działających Procesów biznesowych w ramach Grupy;
Przygotowywanie dokumentacji rozwiązań i instrukcji dla użytkowników;
Prowadzenie szkoleń i warsztatów poszerzających znajomość narzędzi SAP wewnątrz Grupy;
Prowadzenie projektów i podprojektów SAP w ramach Grupy;
Przygotowywanie specyfikacji IT.

Nasze oczekiwania:
Minimum 4-letnie doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych i utrzymaniowo-rozwojowych SAP CO;
Udział przynajmniej w 2 pełnych cyklach implementacji rozwiązań SAP;
Znajomość zasad rachunkowości oraz rozumienie przebiegu procesów biznesowych;
Znajomość obszaru SAP CO ze szczególnym uwzględnieniem COPA oraz Rachunku Kosztów Produkcji z uwzględnieniem Księgi Materiałowej;
Znajomość procesów CO w SAP S/4HANA będzie dodatkowym atutem;
Umiejętność samodzielnej pracy i zorientowanie na cel;
Umiejętność rozwiązywania problemów i dobra komunikacja z użytkownikiem końcowym/klientem;
Umiejętność komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie;
Mile widziane - umiejętność programowania i znajomość języka ABAP, S4H.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejna umowa na czas nieokreślony);
Praca hybrydowa - praca z biura minimum 1 dzień w tygodniu;
Ruchome godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 6:00 a 10:00);
Częściowe dofinansowanie do pakietu Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz możliwość ubezpieczenia partnera, dzieci i wnuków;
Możliwość wykupienia pakietu zdrowotnego i ubezpieczenia dla zwierząt w ramach Programu Opieki Weterynaryjnej PetHelp;
ZFŚS – pakiet świąteczny i wakacyjny;
Bezpłatny parking;
Kursy językowe online w mini grupach w godzinach pracy;
Preferencyjne pożyczki w Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej;
Program dla Jubilatów – świętujemy okrągłe rocznice zatrudnienia;
Zniżki na firmowe produkty oraz warsztaty kulinarne w naszym poznańskim showroomie;
Podwójne vouchery zniżkowe na mecze Lecha Poznań;
Anonimowe konsultacje ze specjalistami w ramach bezpłatnego wsparcia psychologicznego;
Bezpłatne badania podczas cyklicznych akcji profilaktyki zdrowia;
Przedszkole oraz żłobek Amica Kids we Wronkach dla dzieci pracowników;
Pobyty w firmowym ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem w Mierzynie w atrakcyjnych cenach.

More similar vacancies

No similar vacancies available