Programista Fullstack

Netia S.A.
  • Job published7 days ago
  • Job expires in23 days
CategoryFullstack
Experience LevelJunior
RegionWorldwide
Time zoneUTC+2
Company size1000+
Contact

Natalia Bogacz

Description

Opis stanowiska:

• projektowanie zmian w aplikacjach webowych,
• implementacja zmian w aplikacjach na podstawie otrzymanego projektu,
• projektowanie i implementację testów jednostkowych,
• tworzenie dokumentacji wykonywanych zmian,
• diagnozowanie i naprawę błędów w aplikacjach,
• odbiór i integrację kodu dostarczanego przez zewnętrznych dostawców,
• stałe dążenie do optymalizacji i podnoszenia jakości funkcjonowania systemów i platform pod kątem ich efektywnego wykorzystania.

Wymagania:

• doświadczenie w pracy jako programista full stack (min. 2 lata),
• znajomość języka Java i popularnych frameworków (Spring, Struts, Hibernate, JSF),
• znajomość SQL i PL/SQL,
• znajomość technologii frontendowych (Angular, React, HTML, CSS, TypeScript/JavaScript),
• znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN),
• znajomość narzędzi takich jak: IDEA, Jenkins, GitLab, Maven, Gradle, Jira, Confluence,
• umiejętność obsługi Windows, Linuxa i Dockera na poziomie pozwalającym na samodzielną konfigurację środowisk developerskich. Mile widziane doświadczenie z Kubernetes,
• znajomość języka polskiego (płynnie) i angielskiego (komunikatywnie),
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

• system szkoleń i warsztatów pozwalający Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji,
• umowę o pracę,
• pakiet benefitów firmowych,
• możliwość pracy zdalnej,
• wiele ciekawych projektów,
• szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

More similar vacancies

Senior Software EngineerJacobsRemote: Poland only
    Undisclosed Salary
    new
    new
    Full Stack developer - Digital MedicineMedApp S.A.Remote: Kraków
      Undisclosed Salary
      9 days ago
      9 days ago
      Fullstack Developer (Vue/Node)Mobile Reality Sp. z o.o.Remote: Worldwide
        14,000 - 25,000 PLN
        12 days ago
        12 days ago