Specjalista ds. IT

AYP sp. z o.o.
  • Job published8 days ago
  • Job expires in22 days
CategoryIT Administrator
Experience LevelMid
RegionSosnowiec
Company size20-50
Contact

Martyna Bloch

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

Dla naszego Klienta, lidera w branży FMCG o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy doświadczonego:

Specjalisty ds. IT

Lokalizacja: Sosnowiec

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią motywacyjną
- Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta multisport

Zakres obowiązków:
- Umiejętność zarządzania projektem, w tym planowania organizacji i kończenia projektów zgodnie z harmonogramem
- Samodzielne przygotowanie widoków na potrzeby zasilania hurtowni danych
- Tworzenie raportów w systemie ERP Impuls
- Zarządzanie metadanymi
- Monitorowanie wydajności hurtowni danych oraz implementowanie ulepszeń
- Monitorowanie problemów z hurtownią danych i raportów Power BI
- Bieżące prace zakresu IT

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy związanej z hurtownią danych, takich jak modelowanie danych, ETL, OLAP oraz zarządzanie metodanymi
- Znajomość narzędzi Microsoft Power Bl
- Umiejętność pisania zapytań SQL do manipulowania danymi i tworzeniem widoków
- Znajomość systemu ERP IMPULS
- Znajomość języków programowania takich jak Python lub R
- Umiejętność zarządzania projektem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres martyna@ayprime.pl

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Undisclosed Salary

netto monthly (B2B, + vat if applicable)

Specjalista / Specjalistka ds. ITGrammer Automotive Polska Sp. z o. o.Remote: Sosnowiec
    Undisclosed Salary
    1 day ago
    1 day ago
    Administrator Sieci ITFintureRemote: Warszawa
      Undisclosed Salary
      2 days ago
      2 days ago