Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Anwis sp. z o.o.
  • Job published24 days ago
  • Job expires in6 days
CategoryOther
Experience LevelJunior
RegionWłocławek
Company size501-1000
Contact

Paulina Mazurek

Description

Twój zakres obowiązków:
• Rejestracja zamówień,
• Wsparcie i obsługa Klientów (kontakt telefoniczny i mailowy),
• Doradztwo dotyczące sprzedaży produktów firmy,
• Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
• Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku ANWIS,
• Wsparcie realizacji akcji marketingowych.

Nasze wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie B2 – warunek konieczny,
• Dobra znajomość Pakietu MS Office,
• Dobrze rozwinięta umiejętność komunikacji i budowania relacji,
• Odpowiedzialność za powierzone zadania,
• Otwartość i zaangażowanie,
• Umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy związanej z obsługą Klienta.

To oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Umowę o pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku,
• Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową,
• Dodatkowe świadczenia z ZFŚS,
• Ubezpieczenie na życie,
• Pakiet prywatnej opieki medycznej,
• Dofinansowanie karty Multisport,
• Pracownicze Plany Kapitałowe,
• Zniżki na firmowe produkty,
• Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Inicjatywy dobroczynne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz mojego wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb nie-zbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta, prowadzonego przez Anwis Sp. z o. o. z siedzibą we Włocławku, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Anwis Sp. z o. o. z siedzibą we Włocławku, przy ul. Smoczej 16/18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ekspert ds. Cyberbezpieczeństwa IT i OTRams Data Sp z o.o.Remote: Warszawa
    Undisclosed Salary
    23 days ago
    23 days ago