Manager ds. Wdrożenia Systemu ERP

ER Group
  • Job published71 days ago
CategoryProject Management
Experience LevelSenior
RegionPolska
Company size1-9
Contact

Filip Orłowski

Description

Dla naszego klienta, lidera z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Manager ds. Wdrożenia Systemu ERP.

Wymagania:
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych systemów ERP (moduły takie jak: księgowość, magazyny, środki trwałe, zakupy, HR)w dużych organizacjach
- Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania
- Wiedza techniczna związana z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarach biznesowych
- Komunikatywność, samodzielność i strategiczne myślenie
- Mile widziane doświadczenie w podobnej branży (telcom)

Obowiązki:
- Prowadzenie projektu wdrożenia systemu ERP
- Monitorowanie realizacji poszczególnych etapów wdrożenia systemu ERP
- Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem związanym z prowadzonymi pracami wdrożeniowymi
- Koordynacja analizy przedwdrożeniowej procesów biznesowych firmy oraz rekomendacja rozwiązań oprogramowania ERP dopasowanych do potrzeb organizacji
- Współpraca z zewnętrznym dostawcą przy implementacji systemu ERP
- Zapewnienie konfiguracji systemu dla uzyskania maksymalnej efektywności działania wskazanych obszarów firmy
- Współpraca przy projektowaniu odpowiednich rozwiązań systemowych
- Wsparcie technicznie/merytoryczne firmy w trakcie trwania projektu

Benefity:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o dowolna formę współpracy,
- Praca zdalna ze sporadycznymi spotkaniami w biurze,
- Dodatkowe dni urlopowe,
- Dofinansowanie świąt i wakacje pod gruszą,
- Opieka medyczna, Karta MultiSport, MyBenefit i platforma Worksmile,
- Elastyczne godziny pracy,
- Zniżki na produkty własne.
Job expired

20,000 - 22,000 PLN

gross monthly (permanent)

20,000 - 23,000 PLN

netto monthly (B2B, + vat if applicable)
Job expired

Contact

More similar vacancies

Program stażowy - Project ManagementRocket StudioRemote: Poland
    Undisclosed Salary
    25 days ago
    25 days ago