Key Account Manager

ithouse
  • Job published27 days ago
  • Job expires in3 days
CategorySales
Experience LevelMid
RegionWarszawa
Company size51-100
Contact

Karolina Kurzępa

Dołącz do naszego wewnętrznego teamu Ithouse w roli Key Account Managera. Obszarem Twojej odpowiedzialności będzie współpraca z obecnymi klientami, CEO, Project Coordinatorem oraz zespołem rekrutacyjnym mając przy tym przestrzeń do samodzielnych działań - nawiązywania nowych relacji biznesowych. Brzmi ciekawie?

Jesteśmy firmą liczącą ponad 60 osób. Specjalizujemy się w 3 obszarach:
- tworzymy aplikacje mobilne i webowe na zamówienie klientów (najczęściej tworzymy coś od zera lub dodajemy w pełni nowe funkcjonalności), a następnie zajmujemy się ich utrzymaniem,
- budujemy dedykowane zespoły dla naszych Klientów.
- wspieramy naszych Klientów w rekrutacji Specjalistów z branży IT, a naszym Kandydatom staramy się proponować jak najlepiej dopasowane oferty pracy.

Współpracujemy z największymi firmami na polskim rynku: Orange, BNP Paribas, FedEX, Equinix, CPK, GUNB, COI… i wielu innych. Otwórz drzwi do nowych możliwości rozwoju osobistego oraz aktywnego uczestnictwa w projektach z obszaru technologii informatycznych.

Twój zakres obowiązków:
- Współpraca z CEO, Project Coordinatorem oraz teamem rekrutacyjnym.
- Bieżąca współpraca z klientami oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi liderami zespołów.
- Aktywne poszukiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych wraz z opracowaniem strategii oraz przygotowywaniem ofert handlowych.
- Przygotowywanie ofert przetargowych, analizowanie dokumentacji przetargowej i dostosowanie oferty do wymagań.
- Monitorowanie postępu realizacji projektów i dbałość o terminowe dostarczanie usług.
- Określanie celów budżetowych na podstawie analizy rynku i obecnie panujących trendów.
- Regularne raportowanie wyników biznesowych.

Dołącz do nas, jeśli spełniasz poniższe kryteria:
- Masz minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży rekrutacyjnej i/lub outsourcingu specjalistów IT.
- Pracowałeś w sprzedaży B2B, szczególnie z dużymi klientami korporacyjnymi w sektorach IT, bankowości oraz telekomunikacji.
- Twoją mocną stroną jest skuteczna komunikacja, zarówno w budowaniu relacji z pracownikami, jak i klientami, w przyjaznej atmosferze.
- Sieć Twoich kontaktów biznesowych jest rozbudowana.
- Jesteś aktywny na platformach branżowych, szczególnie na LinkedIn. Skutecznie budujesz swój wizerunek eksperta.
- Masz dobre zrozumienie celów finansowych, budżetów, marży projektowej oraz kosztów projektowych.
- Znasz narzędzia CRM, takie jak Salesforce, HubSpot, Pipedrive, oraz narzędzia do zarządzania zadaniami, np. Jira, ClickUp, Trello.
- Myślisz analitycznie, cechuje Cię cierpliwość, zainteresowanie technologią oraz śledzenie nowości z rynku IT.

Mile widziane:
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie).
- Doświadczenie w obszarze marketingu i/lub zarządzania.

Co oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B.
- Stałą podstawę z realnym systemem prowizyjnym.
- Dużą samodzielność i swobodę w działaniu.
- Możliwość rozwoju w kierunku roli Team Leadera zespołu sprzedaży.
- Pracę w modelu hybrydowym (spotykamy się 2 dni w tygodniu w biurze w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 49).
- Elastyczne godziny pracy (start między 8:00 a 10:00).
- Prywatną opiekę medyczną.
- Karnet na siłownię, która znajduje się w budynku naszego biura.
- Zajęcia z języka angielskiego raz w tygodniu.
- III etapowy proces rekrutacyjny, Twoja przygoda rozpocznie się rozmową (45-60 minut) z rekruterem, kolejny etap to rozmowa online z CEO oraz HR Managerem (45 minut). III etap to odpłatny dzień próbny w siedzibie naszego biura.

Do usłyszenia!

9,500 - 11,500 PLN

netto monthly (B2B, + vat if applicable)

Business Development RepresentativeProfil SoftwareRemote: Gdynia
    9,000 - 14,000 PLN
    3 days ago
    3 days ago
    Business Development ManagerGet IT TogetherRemote: Polska
      Undisclosed Salary
      5 days ago
      5 days ago