SAP Consultant

IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o.
  • Job published3 days ago
  • Job expires in27 days
CategorySAP
Experience LevelMid
RegionWarszawa
Company size51-100
Contact

Paulina

Description

Twój zakres obowiązków:
Moduły: CO, FI, MM, SD, EWM, WM, TM,
- przygotowanie koncepcji oraz realizacja wymagań klientów w obszarze SAP,
- testy i szkolenia użytkowników oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej,
- diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w ramach bieżącego wsparcia systemów SAP,
- współpraca z klientami IPOPEMA w zakresie nowych technologii SAP i możliwości zastosowania ich w biznesie,
- udział w projekcie wdrożenia SAP S/4Hana Private Cloud dla firmy z branży automotive.

Nasze wymagania:
- doświadczenie w projektach wdrożeniowych SAP w ramach swojej specjalizacji (jeden pełny cykl wdrożeniowy - specyfikacja, implementacja, dokumentacja, wsparcie),
- bardzo dobra znajomość procesów biznesowych,
- gruntowna wiedza techniczna,
- otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy z zespołem,
- zdolności organizacyjne i analityczne,
- dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:
Wyzwania - Realizujesz najciekawsze projekty na rynku,
Rozwój - Masz dostęp do najnowszych technologii i doświadczonych liderów,
Zaufanie - Wykonujesz wiele samodzielnych zadań i realnie wpływasz na projekty,
Elastyczność - Pracujesz w formule hybrydowej - zdalnie lub w biurze,
Lokalizację - Masz do dyspozycji wygodne biuro tuż przy metrze "Świętokrzyska",
Edukację - Chodzisz na lekcje języka angielskiego, które opłacamy,
Wsparcie - Otrzymujesz dofinansowanie do pakietu medycznego,
Aktywności - Integrujesz się poprzez wyjazdy, imprezy, treningi czy wspólne planszówki,
Atmosferę - Możesz spędzać z nami czas także po pracy, bo lubimy się, a zespół jest dla nas bardzo ważny.

Undisclosed Salary

gross monthly (permanent)

Contact

Paulina

More similar vacancies

SAP BASIS SpecialistElectroMobility PolandRemote: Katowice/Warszawa
    1 day ago
    1 day ago