Security Specialist (Cloud)

ER Group
  • Job published73 days ago
CategorySecurity
Experience LevelMid
RegionPolska
Company size1-9
Contact

Filip Orłowski

Dla naszego klienta - firmy produktowej, tworzącej nowoczesne rozwiązania informatyczne dla największych firm sektora energetycznego w Polsce i Europie poszukujemy specjalisty na stanowisko: Security Specialist (Cloud).

Twój zakres obowiązków:
- Projektowanie, konfiguracja, monitorowanie i zarządzanie poszczególnymi usługami bezpieczeństwa chmury Azure, w szczególności: zarządzanie tożsamością i dostępem do zasobów w chmurze – Identity Governance (Mictosoft Entra ID, RBAC, MFA, SSO), zarządzanie i ochrona tożsamości uprzywilejowanych – Azure Privliged Identity Management
- Monitorowanie bezpieczeństwa zasobów chmurowych, reagowanie na incydenty, przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa - Azure Monitor, Azure Sentinel, MS Defender for Cloud
- Współpraca z wielofunkcyjnymi zespołami w celu zwiększania bezpieczeństwa aktualnej architektury chmurowej
- Opracowywanie i utrzymywanie kompleksowej dokumentacji

Nasze wymagania:
- Praktyczna znajomość rozwiązań bezpieczeństwa oraz dobrych praktyk w zabezpieczaniu środowisk chmurowych Azure/Microsoft 365
- Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie wdrażania i zarządzania polityką bezpieczeństwa w chmurze Microsoft
- Praktyczna umiejętność konfiguracji, posługiwania się i zarządzania usługami chmurowymi: MS Entra ID, Identity Governance, Azure Privliged Identity Management, MS Defender for Cloud w środowisku multitenant
- Umiejętność określania wymagań bezpieczeństwa dla środowisk opartych o chmurę Azure
- Umiejętność komunikacji i konstruktywnej współpracy w zespole

Firma oferuje:
- Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu b2b
- 100% pracę zdalną (ze sporadycznymi wizytami w biurze)
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (branżowe platformy e-learningowe, szkolenia wewnątrzfirmowe, wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych)
- Dodatkowe dni urlopowe
- Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
- Indywidualną subskrypcję Azure do własnych testów
- Elastyczne godziny pracy,
- Bycie częścią zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów
Job expired

15,000 - 19,000 PLN

netto monthly (B2B, + vat if applicable)

13,000 - 15,000 PLN

Job expired

    Undisclosed Salary
    7 days ago
    7 days ago