Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej i Testów

ENIGMA Systemy Ochrony Informacji
  • Job published21 days ago
  • Job expires in9 days
CategoryTesting / QA
Experience LevelMid
RegionDziałkowa 115A WWA
Company size101-500
Contact

Dominika

Description

Profil:
✅ Wiedza z obszaru elektroniki oraz budowy sieci IP
✅ Znajomość: Bash, Python lub Shell
✅ Znajomość środowiska Linux
✅ Dobra organizacja pracy, skrupulatności i dbałości o zachowanie najwyższych standardów jakości wytwarzanej dokumentacji
✅ Zainteresowanie tematami technicznymi
✅ Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:
✅ Opracowywanie dokumentacji technicznej naszych rozwiązań oraz dokumentacji użytkownika
✅ Przeprowadzanie testów manualnych
✅ Bliska współpraca z zespołami wdrożeniowymi, programistycznymi oraz produkcyjnymi

Oferujemy:
✅ Rozwój: zdefiniowany zakres zadań; praca przy autorskich produktach; code review; regularny feedback; udziału w kierunkowych szkoleniach/ warsztatach branżowych; wsparcie doświadczonych osób; narzędzia pracy.
✅ Równowagę: bezpieczeństwo i stabilizację; umowę o pracę/ B2B; praca zgodnie z polskim kalendarzem i godzinach; niekorporacyjna atmosfera; imprezy integracyjne; grupy sportowe.
✅ Szacunek dla indywidualności: otwartość na pomysły i inicjatywy pracownicze; autonomię.
✅ Płaską strukturę: organizacja w stu procentach o kapitale polskim.
✅ Dodatkowo: Medicover; Multisport; dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci.

Contact

Dominika

More similar vacancies

Test Automation EngineerB2BnetworkRemote: Poland
    16,000 - 22,000 PLN
    3 days ago
    3 days ago
    Performance EngineerB2BnetworkRemote: Poland
      15,000 - 22,000 PLN
      3 days ago
      3 days ago
      Tester Systemów Informatycznych RTV Euro AGDRemote: Warszawa
        Undisclosed Salary
        14 days ago
        14 days ago
        Specjalista ds. Dokumentacji TechnicznejENIGMA Systemy Ochrony InformacjiRemote: Działkowa 115A, WWA
          Undisclosed Salary
          21 days ago
          21 days ago