Tester Systemów Informatycznych

RTV Euro AGD
  • Job published13 days ago
  • Job expires in17 days
CategoryTesting / QA
Experience LevelMid
RegionWarszawa
Company size1000+

Poszukujemy Testera Oprogramowania, który dołączy do naszego zespołu IT. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna na testowanie aplikacji, zapewnienie ich zgodności z wymaganiami oraz współpracę z zespołem deweloperskim w celu identyfikacji i naprawy błędów.

Twój zakres obowiązków
-Analiza wymagań dotyczących oprogramowania;
-Projektowanie testów zgodnie z wymaganiami;
-Wykonywanie testów zgodnie z przygotowanymi scenariuszami testowymi;
-Dokumentowanie wyników testów;
-Współpraca z zespołem deweloperskim w zakresie raportowania i zgłaszanie błędów;
-Weryfikacja zgodności działania oprogramowania z wymaganiami klienta i użytkowników;
-Przeprowadzanie testów GUI;
-Testowanie zgodności oprogramowania z różnymi platformami i urządzeniami;

Nasze wymagania:
-Min. 1 rok doświadczenia w testowaniu oprogramowania;
-Umiejętność przeprowadzania testów manualnych i funkcjonalnych;
-Doświadczenie w pracy z narzędziami: Kibana, Swagger, Jira, Confluence lub pokrewnymi;
-Podstawowa znajomość framework Cucumber (Gherkin);
-Podstawowa znajomość Typescript/JavaScript w kontekście testowania;
-Umiejętność raportowania wyników testów;
-Umiejętność optymalizacji procedur testowych;
-Dokładność i staranność w wykonywaniu zadań.

To Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie, obecnej na rynku od ponad 30 lat;
• Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking dla pracowników);
• Pracę w przestronnym, nowoczesnym biurze, w dobrze skomunikowanej części Warszawy;
• Możliwość rozwijania pasji sportowych w wewnątrzfirmowych klubach sportowych (Klub Biegacza i Klub Rowerzysty).

More similar vacancies

Test Automation EngineerB2BnetworkRemote: Poland
    16,000 - 22,000 PLN
    2 days ago
    2 days ago
    Performance EngineerB2BnetworkRemote: Poland
      15,000 - 22,000 PLN
      2 days ago
      2 days ago
      Specjalista ds. Dokumentacji TechnicznejENIGMA Systemy Ochrony InformacjiRemote: Działkowa 115A, WWA
        Undisclosed Salary
        20 days ago
        20 days ago
        Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej i TestówENIGMA Systemy Ochrony InformacjiRemote: Działkowa 115A WWA
          Undisclosed Salary
          20 days ago
          20 days ago