Senior DevOps Engineer

CDeX
  • Job published7 days ago
  • Job expires in23 days
CategoryDevOps / SysAdmin
Experience LevelSenior
RegionWorldwide
Company size51-100
Contact

Kasia

Czy kiedykolwiek uczestniczyłeś/łaś w projekcie, który zawiera: maszyny wirtualne, sterowniki SCADA, agenta sztucznej inteligencji i jest realizowany dla klientów takich jak NATO, ministerstwa obrony i uczelnie wyższe? Teraz masz okazję!
W ramach grantu z NCBIR stworzymy wspólnie agenta sztucznej inteligencji, który dynamicznie będzie operował atakami na rzeczywiste urządzenia SCADA, aby nauczyć młodych adeptów cyberbezpieczeństwa podstawowych zasad, jakimi kierują się zespoły Blue Team.
Nie zwlekaj z aplikacją - projekt będzie trwał do końca 2023 roku, potencjalnie z możliwością przedłużenia współpracy.

Zadania:
✅ Współtworzenie platformy wykorzystującej framework OpenStack
✅ Stała współpraca z zespołem developerskim
✅ Opieka i rozwój narzędzi wchodzących w skład procesów CI & CD
✅ Monitorowanie i optymalizacja usług
✅ Sporządzanie dokumentacji wewnętrznych
Wymagania:
✔️ Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku związanym z administracją systemami i sieciami opartymi o system Linux/Unix
✔️ Bardzo dobra znajomość systemów Linux/Unix
✔️ Dobra znajomość popularnych rozwiązań wykorzystywanych w procesach CI & CD (m.in. Jenkins, GitLab i pokrewne)
✔️ Bardzo dobra wiedza z zakresu funkcjonowania sieci, topologii i protokołów
✔️ Wiedza z zakresu działania protokołu TCP/IP i rozwiązywania problemów sieciowych
✔️ Znajomość obsługi i konfiguracji aplikacji odpowiedzialnych za usługi typu: SMB, DNS, SMTP, SSH, FTP, HTTP (Apache, nginx, Tomcat), SQL (MySQL, PostgreSQL, Oracle), itp.
✔️ Dobra znajomość oprogramowania do wersjonowania kodu – GIT
✔️ Dobra znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego
Mile widziane:
✔️ Znajomość narzędzi JIRA i Confluence
✔️ Znajomość frameworka OpenStack
✔️ Znajomość rozwiązań monitorowania infrastruktury oraz usług
✔️ Znajomość rozwiązań konteneryzacji
✔️ Znajomość rozwiązań provisioningu typu Infrastructure as Code
✔️ Praktyczna znajomość Terraform
✔️ Umiejętność budowania platform w popularnych środowiskach chmurowych (Microsoft Azure, Amazon Web Services, OVH)
✔️ Praktyczna wiedza związana z bezpieczeństwem IT
✔️ Mile widziane doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
Oferujemy:

21,000 - 27,000 PLN

Contact

Kasia

More similar vacancies

DevOps Engineer Talent Alpha Remote: Gdańsk
    14,000 - 30,000 PLN
    new
    new
    Systems Development EngineerJamfRemote: Worldwide
      14,000 - 22,000 PLN
      7 days ago
      7 days ago
      Senior DevOps EngineerKainosRemote: Worldwide
        15,000 - 25,000 PLN
        7 days ago
        7 days ago
        DevOps EngineerInter Cars S.A.Remote: Worldwide
          19,000 - 25,000 PLN
          7 days ago
          7 days ago
          DevOps Engineer with AzureCodeteRemote: Worldwide
            26,000 - 32,000 PLN
            7 days ago
            7 days ago