Senior Full Stack Java Software Engineer

Cyclad
  • Job published155 days ago
CategoryFullstack
Experience LevelSenior
RegionWorldwide
Company size51-100
Contact

Kasia

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT, zajmująca się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych.

Senior Full Stack Java Software Engineer (EAI)
Miejsce pracy Warszawa/Remote

Myślimy i działamy globalnie
Oferujemy duże możliwości rozwoju
Jesteśmy obecni w 7 biurach na 3 kontynentach

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Dla naszego Partnera poszukujemy inżyniera oprogramowania, który będzie rozwijać i integrować aplikacje bankowe napisane w języku Java. Będziesz odpowiedzialny za integracje systemów firm zewnętrznych oraz analizowanie i naprawianie błędów w istniejących interfejsach.

Informacje o projekcie:
Branża: Bankowość
Siedziba firmy: Warszawa, Łódź
Obszar projektu: Rozwój i utrzymanie aplikacji bankowych
Praca zdalna: 100% lub hybrydowa do wyboru
Długość projektu: długofalowa współpraca
Język angielski: B2
Metodologia: Agile
Budżet: 15 - 21k brutto na umowę o pracę w zależności od posiadanych kwalifikacji i stażu pracy
Tech stack: Java 8, Java Workflow 10, React, Angular, REST API, SOAP, XML, Oracle, PL/SQL, CI/CD, GCP, Linux, Perl

Zakres zadań:
Rozwój i utrzymanie rozwiązań opartych na Javie
Przygotowywanie buildów i wydań oprogramowania
Analiza, projektowanie rozwiązań i implementacja interfejsów do systemów informatycznych opartych o webMethods
Zadania koncepcyjne dotyczące rozwiązań technicznych, danych i modeli procesów biznesowych

Wymagania:
3+ lata doświadczenia w programowaniu w języku Java oraz 1+ w technologiach frontendowych (preferowany Angular)
Solidne pojęcie o algorytmach, strukturach danych, wzorcach projektowych
Wiedza w zakresie Web Services REST/SOAP/XML/WSDL lub file transfer
Rozumienie procesów CI/CD
Znajomość dowolnej platformy integracyjnej (Mulesoft, Tibco itp.) oraz chęć rozwoju w zakresie WebMethods
Komunikatywny język angielski
Otwartość i chęć uczenia się

Oferujemy:
Pracę w nowotworzonym zespole programistów
Międzynarodowe środowisko pracy
Prywatną opiekę medyczną
Kartę Multisport
Kartę Sodexo Lunch Pass
Ubezpieczenie na życie
Dofinasowanie do kursów językowych
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Ekwiwalent za zużycie prądu i Internetu podczas pracy zdalnej
Programy zniżkowe i lojalnościowe
Uznaniowy bonus roczny zależny od wyników firmy
Job expired

15,000 - 21,000 PLN

Job expired

Contact

Kasia

More similar vacancies

Programista Fullstack Netia S.A.Remote: Worldwide
    Undisclosed Salary
    5 days ago
    5 days ago
    Full Stack developer - Digital MedicineMedApp S.A.Remote: Kraków
      Undisclosed Salary
      7 days ago
      7 days ago
      Fullstack Developer (Vue/Node)Mobile Reality Sp. z o.o.Remote: Worldwide
        14,000 - 25,000 PLN
        10 days ago
        10 days ago
        Senior Software EngineerJacobsRemote: Poland only
          Undisclosed Salary
          29 days ago
          29 days ago