Administrator Aplikacji

RTV Euro AGD
  • Job published14 days ago
  • Job expires in16 days
CategoryIT Administrator
Experience LevelMid
RegionWarszawa
Time zoneCET +1
Company size1000+

Poszukujemy Administratora Aplikacji, który dołączy do naszego zespołu IT. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór i opiekę techniczną nad aplikacjami, w tym instalację i konfigurację, integrację z innymi systemami oraz aktualizację w celu zabezpieczenia wydajności i zgodności z najnowszymi wersjami.

Twój zakres obowiązków:
-Nadzór i opieka techniczna nad systemami informatycznymi: instalacja i konfiguracja aplikacji, integracja z innymi systemami, aktualizacja celem zabezpieczenia wydajności i zgodności z najnowszymi wersjami;
-Zarządzanie uprawnieniami użytkowników i zapewnienie zgodności z politykami bezpieczeństwa;
-Wsparcie użytkowników w przypadku problemów związanych z aplikacjami oraz szkolenie w zakresie ich użytkowania;
-Współpraca z zespołem rozwijającym system i udział w projektach dotyczących budowy i rozbudowy funkcjonalności;
-Tworzenie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej aplikacji i procedur związanych z ich administracją;
-Współpraca z podwykonawcami, współrealizowanie prac, testowanie i odbiór rozwiązań, koordynacja wdrożeń, weryfikacja wycen prac programistów;

Nasze wymagania:
-Znajomość działania aplikacji na platformach mikro-serwisowych i stosowanych technologiach;
-Znajomość zagadnień związanych z Java i SQL;
-Analizowanie zdarzeń, analiza problemów;
-Znajomość narzędzi informatycznych do monitoringu;
-Umiejętność zarządzania bazami danych PostgreSQL;
-Umiejętność analitycznego myślenia;

To Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie, obecnej na rynku od ponad 30 lat;
• Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking dla pracowników);
• Pracę w przestronnym, nowoczesnym biurze, w dobrze skomunikowanej części Warszawy;
• Możliwość rozwijania pasji sportowych w wewnątrzfirmowych klubach sportowych (Klub Biegacza i Klub Rowerzysty).

More similar vacancies

Administrator Sieci ITFintureRemote: Warszawa
    Undisclosed Salary
    15 days ago
    15 days ago
    Administrator Systemów Informatycznych RTV EURO AGDRemote: Sokołów(pruszkowski)
      Undisclosed Salary
      17 days ago
      17 days ago
      Specjalista ds. ITAYP sp. z o.o.Remote: Sosnowiec
        Undisclosed Salary
        21 days ago
        21 days ago