Administrator Sieci IT

Finture
  • Job published26 days ago
  • Job expires in4 days
CategoryIT Administrator
Experience LevelMid
RegionWarszawa
Company size51-100
Contact

Katarzyna Łońska

534185900

Dla naszego klienta z sektora bankowego poszukujemy kandydatów do wsparcia sieciowego (Administrator Sieci IT) – praca w trybie hybrydowym (Warszawa).

Twój zakres obowiązków:

utrzymanie ciągłości działania infrastruktury IT (Data Center, LAN, WAN), utrzymanie usług sieciowych,
rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia serwisowe oraz udzielanie wsparcia technicznego,
projektowanie rozwiązań i realizacja wdrożeń z zakresu sieci LAN/WLAN/zabezpieczenia sieci.

Nasze wymagania:

co najmniej 3-4 letnie doświadczenie w administrowaniu złożoną infrastrukturą sieciową (Data Center, LAN, WAN),
bardzo dobra znajomość sieci L2 (ethernet switching) oraz L3 (TCP/IP - Router, Firewall),
bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN/WLAN,
dobra znajomość dynamicznych protokołów routingu,
dobra znajomość konfiguracji rozwiązań sieciowych producentów Juniper, Cisco, Extreme Networks, Ivanti, Palo Alto,
dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci,
dobra znajomość rozwiązań VPN (S2S, C2S),
wykształcenie wyższe Informatyczne lub pokrewne, lub w trakcie.

Mile widziane

znajomość i obsługa loadbalancerów F5,
certyfikaty potwierdzające znajomość technologii z zakresu sieci.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale
Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który lubi ze sobą pracować, dzieli się wiedzą i wzajemnie wspiera
Możliwość ciągłego rozwoju poprzez:
Pracę z wykorzystaniem różnorodnych technologii w projektach dla renomowanych klientów
Pracę z doświadczonym zespołem ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą
Dofinansowanie do szkoleń i certyfikatów
Dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna Luxmed, Karta Multisport, Ubezpieczenie grupowe
Elastyczne godziny pracy
Program Poleceń Pracowniczych
Praca w trybie hybrydowym (50%/50%) – biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy

Undisclosed Salary

netto monthly (B2B, + vat if applicable)

534185900

More similar vacancies

Specjalista ds. ITAYP sp. z o.o.Remote: Sosnowiec
    Undisclosed Salary
    1 day ago
    1 day ago
    Specjalista / Specjalistka ds. ITGrammer Automotive Polska Sp. z o. o.Remote: Sosnowiec
      Undisclosed Salary
      25 days ago
      25 days ago
      IT SpecialistShiloh Industries sp. z o.oRemote: Bielsko-Biała
        8,000 - 12,000 PLN
        26 days ago
        26 days ago