Specjalista / Specjalistka ds. IT

Grammer Automotive Polska Sp. z o. o.
  • Job published1 day ago
  • Job expires in29 days
CategoryIT Administrator
Experience LevelMid
RegionSosnowiec
Company size101-500
Contact

Patrycja Kulpa

Description

Twój zakres obowiązków

• Wsparcie użytkowników pierwszego i drugiego poziomu
• Instalacja i utrzymanie komputerów/ laptopów w podległych lokalizacjach
• Administrowanie i utrzymanie ruchu urządzeń peryferyjnych i drukarek w podległych lokalizacjach
• Odpowiedzialność za dostępność sprzętu komputerowego i oprogramowania w podległych lokalizacjach
• Administrowanie i utrzymanie komunikacji mobilnej oraz mobilnej transmisji danych w podległych lokalizacjach
• Realizacja zamówień na sprzęt komputerowy i oprogramowanie bazując na standardach operacyjnych
• Sporządzanie wymagań i specyfikacji funkcjonalnych dla nowych procesów/ wymogów IT
• Testowanie nowego sprzętu komputerowego
• Współpraca z centralnym działem IT i innymi lokalnymi działami IT, w tym również międzynarodowo
• Administracja sieci IT w podległych lokalizacjach
• Planowanie rozwoju sieci w podległych lokalizacjach
• Rozwój i implementacja systemów zabezpieczenia danych i planów awaryjnych wraz z centralnym działem IT
• Wsparcie techniczne IT przy wewnętrznych reorganizacjach
• Administrowanie i utrzymanie parku serwerów w podległych lokalizacjach
• Szkolenie użytkowników w obsłudze standardowych aplikacji i urządzeń IT
• Kierowanie projektami w zakresie sieci/sprzętu komputerowego i oprogramowania

Nasze wymagania

• Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe – kierunkowe (informatyka lub pokrewne)
• Bardzo dobra znajomość systemów Microsoft, VMware, M365, sprzętu PC i sieci LAN opartej na urządzeniach Cisco
• Doświadczenie w dziale IT w firmie produkcyjnej
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność oraz umiejętność analitycznego myślenia
• Rozwinięte kompetencje interpersonalne, umiejętność przekazywania wiedzy

To oferujemy

• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Stabilne, międzynarodowe środowisko pracy
• Ciekawe wyzwania zawodowe
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Elastyczne godziny pracy
• Program Poleceń Pracowniczych

Praca stacjonarna!

More similar vacancies

Administrator Sieci ITFintureRemote: Warszawa
    Undisclosed Salary
    2 days ago
    2 days ago
    Specjalista ds. ITAYP sp. z o.o.Remote: Sosnowiec
      Undisclosed Salary
      8 days ago
      8 days ago