Informatyk

Langowski Logistics
  • Job published3 days ago
  • Job expires in27 days
CategoryIT Support
Experience LevelMid
RegionGdynia
Company size101-500

Description

Zakres obowiązków:

- bezpośrednie wsparcie użytkowników w zakresie obsługi zgłoszeń informatycznych
- eliminowanie błędów i usterek, wdrażanie nowych rozwiązań, aktualizacja oprogramowania i modyfikacja sprzętu przy wykorzystaniu dostępnej wiedzy i narzędzi
- monitorowanie i nadzór nad terminowością realizacji zgłoszeń
- realizowanie zgłoszeń w zakresie dodania, modyfikacji, wycofania z eksploatacji zasobów IT
- tworzenie oraz prowadzenie dokumentacji i inwentaryzacji w zakresie sprzętu, oprogramowania i konfiguracji systemów informatycznych
- zarządzanie systemem druku
- zarządzacie systemem monitoringu

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe min. średnie
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość produktów z rodziny Microsoft Windows 10/11, M365
- wiedza z zakresu sieci komputerowych LAN, VPN
- znajomość usług katalogowych Active Directory
- znajomość systemów do backupu danych
- znajomość systemów serwerowych Windows 2019/2022
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji
- dobra organizacją pracy, systematyczność i dokładność, komunikatywność, otwartość
- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
- dogodną lokalizację z dobrze rozwiniętą infrastrukturą transportową
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- dofinansowanie pakietu Multisport
- imprezy integracyjne

More similar vacancies

IT Support SpecialistOsborne ClarkeRemote: Warszawa
    Undisclosed Salary
    3 days ago
    3 days ago
      22,400 - 28,800 PLN
      3 days ago
      3 days ago
      Service Desk SpecialistiView RecruitmentRemote: Katowice
        Undisclosed Salary
        6 days ago
        6 days ago
          7,000 - 11,000 PLN
          8 days ago
          8 days ago
          Program Praktyk Letnich (branża IT)IT Solution FactorRemote: Warszawa
            Undisclosed Salary
            30 days ago
            30 days ago