DEVELOPER INTEGRACJI (ESB)

PKO Finat
  • Job published31 days ago
  • Job expires innew
CategoryBackend
Experience LevelMid
RegionWarszawa
Company size101-500
Contact

Monika Olszak

Company Profile

PKO Finat – spółka z Grupy PKO Banku Polskiego świadcząca usługi outsourcingowe, takie jak kompleksowe usługi dla podmiotów m.in. z sektora finansowego, w tym usługi agenta transferowego, księgowości funduszy i spółek. W ofercie posiada także usługi technologiczne, takie jak wdrożenie i utrzymanie rozwiązań chmurowych dla firm. Realizuje równie...

Dla naszego klienta z sektora bankowego poszukujemy Developera Integracji na szynie ESB.

Zakres obowiązków:
- projektowanie, budowanie, konfiguracja usług na szynie ESB
- realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania
- tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania

Poszukiwane kompetencje:
- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
- znajomość (min. 6 miesięcy) platformy integracyjnej IBM Integration Bus (wcześniejsza nazwa Webshere Message Broker) lub innej wiodącej technologii integracyjnej (WebMethods, Tibco, Java Mule)
- praktyczna znajomość zagadnień dotyczących integracji: WSDL, JMS, SOAP, XML Schema, transakcyjne systemy kolejkowe (WebSphere MQ),
- praktyczna znajomość systemu operacyjnego Linux

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD (GIT, Jenkins, Maven, Ant),
- doświadczenia w pracy z serwerami takimi jak: apache, nginx,
- praktyczna znajomość ElasticSearch, Kibana,
- znajomość baz NoSQL (np. Cassanda, MongoDB),

Oferujemy:
- umowa B2B
- praca w modelu hybrydowym (1 x w miesiącu praca w biurze: ul. Chmielna 89, Warszawa)

Undisclosed Salary

netto monthly (B2B, + vat if applicable)

Senior Backend C# DeveloperStrategie PersonalneRemote: Tylko Polska
    22,000 - 28,000 PLN
    6 days ago
    6 days ago
    Senior Java Developer/Spring (DH)Lufthansa Systems PolandRemote: Gdańsk, Tricity
      10,000 - 21,000 PLN
      7 days ago
      7 days ago
      Programista C#Polcar P.P.H.Remote: Warszawa
        6,000 - 12,000 PLN
        7 days ago
        7 days ago
        Junior C++ DeveloperKnowit Poland Sp. z o.o.Remote: Łódź, Warszawa
          5,000 - 9,000 PLN
          7 days ago
          7 days ago
          Integration Developer (ze znajomością szyny ESB)Finture Sp. z o.o.Remote: Warszawa
            Undisclosed Salary
            30 days ago
            30 days ago
            Programista Systemowy (Python)nazwa.plRemote: Kraków
              15,000 - 26,000 PLN
              30 days ago
              30 days ago
              Ruby on Rails DeveloperER GroupRemote: Warszawa
                23,000 - 26,000 PLN
                31 days ago
                31 days ago