Programista Systemowy (Python)

nazwa.pl
  • Job published31 days ago
  • Job expires innew
CategoryBackend
Experience LevelSenior
RegionKraków
Company size101-500
Contact

Ilona Chytła

Description

MIEJSCE PRACY
Kraków / zdalnie

REGION
Kraków (małopolskie)

OPIS OFERTY
Programujesz w Python/Perl? Praca w środowisku Linux to Twoja codzienność? Lubisz wyzwania i chcesz pracować w zespole odpowiedzialnym za rozwój infrastruktury IT? Dołącz do nas jako Programista Systemowy i zostań ekspertem w obszarze usług hostingowych!

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:
pracę w organizacji o wiodącej pozycji na rynku,
rozwój w największej firmie w Europie Środkowo-Wschodniej świadczącej usługi hostingu w chmurze,
udział w ekscytującej ekspansji zagranicznej i tworzenie komunikacji globalnej z dotarciem do 100 krajów na świecie,
profesjonalny proces wdrożenia,
możliwość realizowania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
szeroka perspektywa awansu w strukturach organizacji,
możliwość pracy w 100% zdalnej,
rozbudowane zaplecze socjalne oraz system licznych benefitów,
wydarzenia firmowe sprzyjające integracji zespołów,
stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń,
elastyczną formę współpracy,
nowoczesne i dobrze skomunikowane biuro w Krakowie (Zabłocie).
Firma nazwa.pl to przyjazne miejsce pracy.

PROFIL KANDYDATA:
posiadasz dobrą znajomość systemu Linux (budowa, podstawy administracji)
masz doświadczenie w programowaniu w Python
masz doświadczenie w budowie i utrzymywaniu rozproszonych systemów back-end’owych
masz doświadczenie w pracy z bazami danych
znasz GIT
posiadasz podstawową znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP)

Atutem będzie jeśli:

znasz Perl, LUA, gitlab, Jenkins
masz doświadczenie w pisaniu i debuggowaniu aplikacji napisanych w języku C, C++
znasz Ansible, Terraform, Openstack
pracowałeś/aś w przy złożonych i rozproszonych systemach
znasz protokoły używane do obsługi usług hostingowych
znasz Jira

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:
rozwój i tworzenie backend’owych aplikacji pracujących w środowisku Linux.
projektowanie architektury systemów i aplikacji
rozwiązywanie problemów w aplikacjach i naprawę błędów
praca z technologiami/stosami: Kubernetes, OpenStack, ELK, ZOOKeeper, RabbitMQ, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC

15,000 - 21,500 PLN

gross monthly (permanent)

15,000 - 26,000 PLN

netto monthly (B2B, + vat if applicable)

Contact

More similar vacancies

DEVELOPER INTEGRACJI (ESB)PKO FinatRemote: Warszawa
    Undisclosed Salary
    1 day ago
    1 day ago
    Ruby on Rails DeveloperER GroupRemote: Warszawa
      23,000 - 26,000 PLN
      1 day ago
      1 day ago
      Senior Backend C# DeveloperStrategie PersonalneRemote: Tylko Polska
        22,000 - 28,000 PLN
        7 days ago
        7 days ago
        Senior Java Developer/Spring (DH)Lufthansa Systems PolandRemote: Gdańsk, Tricity
          10,000 - 21,000 PLN
          8 days ago
          8 days ago
          Programista C#Polcar P.P.H.Remote: Warszawa
            6,000 - 12,000 PLN
            8 days ago
            8 days ago
            Junior C++ DeveloperKnowit Poland Sp. z o.o.Remote: Łódź, Warszawa
              5,000 - 9,000 PLN
              8 days ago
              8 days ago
              Integration Developer (ze znajomością szyny ESB)Finture Sp. z o.o.Remote: Warszawa
                31 days ago
                31 days ago