Ruby on Rails Developer

ER Group
  • Job published1 day ago
  • Job expires in29 days
CategoryBackend
Experience LevelMid
RegionWarszawa
Company size1-9
Contact

Filip Orłowski

Dla naszego klienta - amerykańskiej firmy z branży medycznej, poszukujemy specjalisty na stanowisko Ruby on Rails.

Jeśli cenisz sobie pracę w firmie z misją, dobrze odnajdujesz się w zgranym i ambitnym zespole oraz masz już za sobą doświadczenie w pracy z Ruby on Rails - czekamy na Ciebie!

Twoje obowiązki:
- Udział w nowych i istniejących projektach,
- Udział w tworzeniu wymagań i założeń dla nowych systemów,
- Testowanie własnego kodu,
- Tworzenie dokumentacji technicznej,
- Praca w środowisku Agile.

Nasze wymagania:
- Min. 3 lata doświadczenia w kodowaniu Ruby on Rails.
- Znajomość SVN i/lub Git,
- Dobra znajomość SQL (preferowany MySql, opcjonalny PostgreSQL),

To oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy B2B
- Hybrydowy model pracy (okres wdrożenia w 100% stacjonarnie, następnie 2/3 dni z biura- Warszawa)
- Pracę w stabilnej i międzynarodowej firmie z misją, mającej realny wpływ na jakość życia ludzi

23,000 - 26,000 PLN

netto monthly (B2B, + vat if applicable)

Integration Developer (ze znajomością szyny ESB)Finture Sp. z o.o.Remote: Warszawa
    Undisclosed Salary
    new
    new
    Programista Systemowy (Python)nazwa.plRemote: Kraków
      15,000 - 26,000 PLN
      new
      new
      DEVELOPER INTEGRACJI (ESB)PKO FinatRemote: Warszawa
        Undisclosed Salary
        1 day ago
        1 day ago
        Senior Backend C# DeveloperStrategie PersonalneRemote: Tylko Polska
          22,000 - 28,000 PLN
          7 days ago
          7 days ago
          Senior Java Developer/Spring (DH)Lufthansa Systems PolandRemote: Gdańsk, Tricity
            10,000 - 21,000 PLN
            8 days ago
            8 days ago
            Programista C#Polcar P.P.H.Remote: Warszawa
              6,000 - 12,000 PLN
              8 days ago
              8 days ago
              Junior C++ DeveloperKnowit Poland Sp. z o.o.Remote: Łódź, Warszawa
                5,000 - 9,000 PLN
                8 days ago
                8 days ago