Administrator Systemów Informatycznych

RTV EURO AGD
  • Job published17 days ago
  • Job expires in13 days
CategoryIT Administrator
Experience LevelMid
RegionSokołów(pruszkowski)
Time zoneCET +1
Company size1000+
Contact

Dominika Sierpińska

Description

Poszukujemy Administratora Systemów Informatycznych, który dołączy do naszego zespołu IT. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości i niezawodności działania systemów informatycznych w naszej organizacji. Do głównych obowiązków należeć będzie zarządzanie infrastrukturą IT, monitorowanie i utrzymanie serwerów oraz systemów operacyjnych, a także zapewnienie ich stabilności i bezpieczeństwa.

Twój zakres obowiązków:
• Utrzymanie, architektura i konfiguracja środowiska do zarządzania stacjami roboczymi w oparciu o systemu Linux,
• Aktualizacja bezpieczeństwa systemu operacyjnego i aplikacji na stacjach roboczych w organizacji,
• Aktualizacja bezpieczeństwa podległych serwerów,
• Automatyzacja mechanizmów nowych wersji aplikacji oraz ich dystrybucja na stacje robocze,
• Monitorowanie i zapewnienie zgodności stacji roboczych z przyjętym wzorcem, alertowanie i zarzadzanie odstępstwami,

Nasze wymagania:
• minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• wykształcenie średnie, mile widziane o kierunku informatycznym,
• doświadczenie w administrowaniu środowiskiem Linux (Ubuntu),
• dobra znajomość systemów Windows 10/11,
• znajomość środowiska i narzędzi MS SCCM/Intune,
• umiejętność pisania skryptów z użyciem PowerShell,
• umiejętność tworzenia zapytań MS SQL,
• umiejętność tworzenia raportów przy użyciu SCCM/PowerShell/SQL,
• samodzielność w działaniu i organizacja codziennej pracy,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• umiejętność pracy w zespole,
• prawo jazdy kat. B (delegacje 1-2 razy w miesiącu).

Mile widziane:
• znajomość narządzi: Tenable,
• Certyfikaty: Modern Desktop Administrator Associate MD-100/MD101, Microsoft 365 Security Administrator Associate MS-500

To Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie, obecnej na rynku od ponad 30 lat;
• Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking dla pracowników);
• Pracę w przestronnym, nowoczesnym biurze, w dobrze skomunikowanej części Warszawy;
• Możliwość rozwijania pasji sportowych w wewnątrzfirmowych klubach sportowych (Klub Biegacza i Klub Rowerzysty).

Undisclosed Salary

gross monthly (permanent)

Contact

More similar vacancies

Administrator Aplikacji RTV Euro AGDRemote: Warszawa
    14 days ago
    14 days ago
    Administrator Sieci ITFintureRemote: Warszawa
      15 days ago
      15 days ago
      Specjalista ds. ITAYP sp. z o.o.Remote: Sosnowiec
        21 days ago
        21 days ago