Integration Developer (ze znajomością szyny ESB)

Finture Sp. z o.o.
  • Job published1 day ago
  • Job expires in29 days
CategoryBackend
Experience LevelMid
RegionWarszawa
Company size51-100
Contact

Katarzyna Łońska

534185900

Description

Programista ze znajomością szyny ESB

Praca hybrydowa z biura w Warszawie (dogodna lokalizacja)

Poszukujemy do zespołu programisty specjalizującego się w szynie ESB (nie jest wymagane wieloletnie doświadczenie), który chciałby rozwijać swoje umiejętności i pracować nad interesującymi projektami w sektorze bankowym.

Główne zadania:

projektowanie, budowanie, konfiguracja usług na szynie ESB,
realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania,
tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania.

Oczekujemy:

wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
praktycznej znajomości zagadnień dotyczących integracji: WSDL, JMS, SOAP, XML Schema, transakcyjne systemy kolejkowe (WebSphere MQ)
znajomość platformy integracyjnej IBM Integration Bus (wcześniejsza nazwa Websphere Message Broker) lub innej wiodącej technologii integracyjnej (WebMethods, Tibco, Java Mule)
praktycznej znajomości systemu operacyjnego Linux

Benefity:

Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale
Forma zatrudnienia B2B
Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który lubi ze sobą pracować, dzieli się wiedzą i wzajemnie wspiera
Możliwość ciągłego rozwoju poprzez:
Pracę z wykorzystaniem różnorodnych technologii w projektach dla renomowanych klientów
Pracę z doświadczonym zespołem ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą
Dofinansowanie do szkoleń i certyfikatów
Dostęp do platformy do nauki języka angielskiego
Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna Luxmed, Karta Multisport, Ubezpieczenie grupowe
Elastyczne godziny pracy
Program Poleceń Pracowniczych
Dogodną lokalizację i wygodne biuro w Warszawie
Imprezy integracyjne

Undisclosed Salary

netto monthly (B2B, + vat if applicable)

534185900

More similar vacancies

Programista Systemowy (Python)nazwa.plRemote: Kraków
    15,000 - 26,000 PLN
    1 day ago
    1 day ago
    DEVELOPER INTEGRACJI (ESB)PKO FinatRemote: Warszawa
      Undisclosed Salary
      2 days ago
      2 days ago
      Ruby on Rails DeveloperER GroupRemote: Warszawa
        23,000 - 26,000 PLN
        2 days ago
        2 days ago
        Senior Backend C# DeveloperStrategie PersonalneRemote: Tylko Polska
          22,000 - 28,000 PLN
          8 days ago
          8 days ago
          Senior Java Developer/Spring (DH)Lufthansa Systems PolandRemote: Gdańsk, Tricity
            10,000 - 21,000 PLN
            9 days ago
            9 days ago
            Programista C#Polcar P.P.H.Remote: Warszawa
              6,000 - 12,000 PLN
              9 days ago
              9 days ago
              Junior C++ DeveloperKnowit Poland Sp. z o.o.Remote: Łódź, Warszawa
                5,000 - 9,000 PLN
                9 days ago
                9 days ago