Starszy Programista PHP

Multiplay
  • Job published66 days ago
CategoryBackend
Experience LevelSenior
RegionKnurów
Company size101-500
Contact

Rekruter Ania

Jako Senior PHP Developer będziesz odpowiedzialny/a za projektowanie i programowanie aplikacji, która zarządza kluczowymi procesami w naszej firmie.

Stack technologiczny, z którym będziesz pracować:

• PHP w wersji 8.1

• Laravel

• Vue.js w wersji 2

• AWS S3

• Redis

• Meilisearch

• PostgreSQL

• Docker

• Gitlab

• Bazy danych MariaDB/MySQL

Jeśli jesteś pasjonatem programowania, masz bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji, a wymienione technologie i zadania brzmią dla Ciebie intrygująco, zachęcamy do przesłania swojego CV. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie pracujmy nad innowacyjnymi projektami.

Twój zakres obowiązków
- Projektowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb aplikacji i użytkowników.
- Rozwój nowych funkcjonalności oraz utrzymanie istniejących elementów systemu.
- Aktywne uczestnictwo w procesie projektowania architektury systemu oraz udział w podejmowaniu decyzji dotyczących technologii.
- Ciągłe doskonalenie wydajności kodu poprzez optymalizację i implementację najlepszych praktyk programistycznych.
- Udział w przeglądach kodu dla zapewnienia wysokiej jakości produktu.

Nasze wymagania
- Minimum 4 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji.
- Znajomość PHP w paradygmacie obiektowym (OOP) oraz frameworków Laravel/Symfony.
- Doświadczenie z Dockerem.
- Umiejętność projektowania i budowania architektury systemu.
- Samodzielność w działaniu.
- Doskonałe umiejętności pracy z systemem kontroli wersji Git.
- Umiejętność tworzenia wydajnego kodu i rozumienie technik kolejkowania zadań.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej (np. API).
Mile widziane
- Znajomość JavaScript oraz Vue.js
- Znajomość systemów operacyjnych Linux
- Doświadczenie w obszarze e-commerce

To oferujemy
- Hybrydowy system pracy - 3 dni zdalnie, 2 dni w biurze
- Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B
- Indywidualną ścieżkę rozwoju
- Współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie
- Dostęp do nowoczesnych technologii (hardware i software)
- Pracę w ambitnym zespole
- Dużą autonomię w rozwiązywaniu problemów
- Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, certyfikacje

Benefity
- Dofinansowanie zajęć sportowych
- Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie na życie
- Zniżki na firmowe produkty i usługi
- Spotkania integracyjne
- Brak dress code’u
- Kawa / herbata
- Parking dla pracowników
- Premia za staż pracy
Job expired

10,000 - 16,000 PLN

gross monthly (permanent)

12,000 - 19,000 PLN

netto monthly (B2B, + vat if applicable)
Job expired

Senior Backend C# DeveloperStrategie PersonalneRemote: Tylko Polska
    22,000 - 28,000 PLN
    1 day ago
    1 day ago
    Senior Java Developer/Spring (DH)Lufthansa Systems PolandRemote: Gdańsk, Tricity
      10,000 - 21,000 PLN
      2 days ago
      2 days ago
      Programista C#Polcar P.P.H.Remote: Warszawa
        6,000 - 12,000 PLN
        2 days ago
        2 days ago
        Junior C++ DeveloperKnowit Poland Sp. z o.o.Remote: Łódź, Warszawa
          5,000 - 9,000 PLN
          2 days ago
          2 days ago
          Integration Developer (ze znajomością szyny ESB)Finture Sp. z o.o.Remote: Warszawa
            Undisclosed Salary
            25 days ago
            25 days ago
            Programista Systemowy (Python)nazwa.plRemote: Kraków
              15,000 - 26,000 PLN
              25 days ago
              25 days ago
              DEVELOPER INTEGRACJI (ESB)PKO FinatRemote: Warszawa
                Undisclosed Salary
                26 days ago
                26 days ago
                Ruby on Rails DeveloperER GroupRemote: Warszawa
                  23,000 - 26,000 PLN
                  26 days ago
                  26 days ago